Zapowiedzi

„Rodzina Addamsów”

produkcja: Kanada, USA, Wielka Brytania
reżyseria: Conrad Vernon, Greg Tiernan
gatunek: Animacja, Familijny

obsada:

Oscar Isaac
Charlize Theron
Chloë Grace Moretz
Finn Wolfhard
Nick Kroll
Snoop Dogg
Bette Midler
Allison Janney

Rodzina Addamsów, po przeprowadzce do New Jersey, musi stawić czoło wyzwaniom XXI wieku, a także wścibskiej, sprytnej i chciwej prezenterce telewizyjnej Margaux Needler. W dodatku Addamsowie szykują się do wielkiej rodzinnej uroczystości…


„1800g”

produkcja: Polska
reżyseria: Marcin Głowacki
gatunek: Dramat obyczajowy

obsada:

Magdalena Różczka
Piotr Głowacki
Maciej Zakościelny
Danuta Stenka
Wojciech Mecwaldowski
Dorota Kolak
Grubson
Aleksandra Popławska


Kraków przygotowuje się na nadejście świąt. Ewa (Magdalena Różczka), kobieta dla której nie ma rzeczy niemożliwych, szuka nowych opiekunów dla dzieci pozbawionych rodzin. Jest wulkanem energii, potrafi wyważyć każde drzwi i nagiąć każdy przepis, aby im pomóc. Tuż przed Bożym Narodzeniem w jej życiu pojawia się niezwykła dziewczynka – Nutka, niemowlę pozostawione przez matkę. Dla jej dobra Ewa gotowa jest zrobić wszystko, nawet poświęcić siebie, swoją karierę i szansę na miłość… Nie spodziewa się, że wkrótce przez jej życie przetoczy się prawdziwa lawina emocji, na którą nie przygotowało jej nic, czego do tej pory doświadczyła. Czy bezinteresownie ratując jeden mały świat można uratować również siebie?„Proceder”

produkcja: Kanada, USA, Wielka Brytania
reżyseria: Conrad Vernon, Greg Tiernan
gatunek: Animacja, Familijny

obsada:

Piotr Witkowski
Agnieszka Więdłocha
Małgorzata Kożuchowska
Gabriela Muskała
Anna Matysiak
Sonia Bohosiewicz
Antoni Pawlicki
Jan Frycz


„Proceder” to poruszająca historia rapera Tomasza Chady – chłopaka z blokowisk, z duszą poety i darem do wpadania w poważne kłopoty. Prawdziwy i szczery do bólu w swoich tekstach, Chada ginie w niewyjaśnionych okolicznościach zostawiając zszokowanych fanów i dziewczynę, którą kochał. Muzyka była całym jego życiem – pasją i światem, w który uciekał, gdy rzeczywistość nie miała mu zbyt wiele do zaoferowania.„Nieplanowane”

produkcja: USA
reżyseria: Chuck Konzelman, Cary Solomon
gatunek: Dramat

obsada:

Ashley Bratcher
Brooks Ryan
Robia Scott
Jared Lotz
Emma Elle Roberts
Robin DeMarco
Robert Thomason
Tina Toner


Jedyne, czego pragnęła Abby Johnson, to pomagać kobietom. Z tym nastawieniem już podczas studiów została wolontariuszką, a potem pracownicą jednej z klinik aborcyjnych potężnej organizacji Planned Parenthood. Głęboko wierząc w prawo kobiet do wyboru, szybko awansowała, by ostatecznie zostać jedną z najmłodszych w kraju dyrektorek korporacyjnego giganta wykonującego seryjne aborcje. Tak było do czasu, aż zobaczyła coś, co zmieniło jej życie na zawsze…


„Jak poślubić milionera?”
Kino-dla-kobiet-logo_v205.12.2019r. godz. 19:00

produkcja: Polska
reżyseria: Filip Zylber
gatunek: Komedia romantyczna

obsada:

Małgorzata Socha
Michał Malinowski
Justyna Steczkowska
Małgorzata Foremniak
Mikołaj Roznerski
Julia Wieniawa-Narkiewicz
Anita Sokołowska
Wojciech Mecwaldowski


„Jak poślubić milionera” to komediowy przewodnik dla wszystkich, którzy marzą o szczęśliwych związkach. Główni bohaterowie filmu zamiast czekać, aż ślepy los ześle im upragnioną miłość, biorą sprawy w swoje ręce i zapisują się na kurs gwarantujący znalezienie drugiej połówki. Oczywiście, jeśli przy okazji okaże się, że wybranek serca jest milionerem, nikt nie będzie przecież składać reklamacji. Czy faktycznie istnieją sprawdzone metody uwodzenia, które działają na wszystkich mężczyzn? Co można, a czego absolutnie nie wolno robić na pierwszej randce? Jak znaleźć miłość i nie zepsuć wszystkiego w jeden dzień?