Zapowiedzi

„Ponad wszystko”
Kino-dla-kobiet-logo_v207.12.2017r godz. 19:00

produkcja: USA
reżyseria: Stella Meghie
gatunek: Melodramat

obsada:

Amandla Stenberg
Nick Robinson
Anika Noni Rose
Ana de la Reguera
Taylor Hickson
Danube R. Hermosillo
Dan Payne
Fiona Loewi


Maddy to błyskotliwa osiemnastolatka z wielką wyobraźnią. Jest bardzo ciekawa świata, ale cierpi na rzadką chorobę. Krótko mówiąc, jest uczulona na cały świat. Dlatego od lat nie opuszcza sterylnego domu zaprojektowanego przez jej matkę. Jednak Olly, chłopak, który właśnie wprowadził się obok, nie zamierza pozwolić, by to stanęło im na przeszkodzie. Choć patrzą na siebie przez szyby, bez szansy na dotyk, łączy ich wyjątkowo silna więź. Pragną wspólnie poznawać świat i doświadczyć pierwszej miłości. Wiedzą, że konsekwencje mogą być ogromne, ale są gotowi zaryzykować wszystkim, aby być razem.


„Coco”

produkcja: USA
reżyseria: Lee Unkrich
gatunek: Animacja, Familijny, Przygodowy


Bohaterem filmu jest Miguel. W jego rodzinie od pokoleń muzyka jest zakazana. Jednak Miguel marzy, by pójść w ślady swojego idola, wielkiego muzyka Ernesta de la Cruza. Zdesperowany chce udowodnić światu swój talent, a to – za sprawą serii przedziwnych wydarzeń – doprowadzi go do niezwykle kolorowej Krainy Umarłych. Po drodze spotyka uroczego oszusta Hectora. Wspólnie spróbują rozwikłać tajemnicę z przeszłości rodziny Miguela…


„Listy do M. 3″

produkcja: Polska
reżyseria: Tomasz Konecki
gatunek: Komedia romantyczna

obsada:

Agnieszka Dygant
Piotr Adamczyk
Tomasz Karolak
Wojciech Malajkat
Izabela Kuna
Magdalena Różczka
Borys Szyc
Andrzej Grabowski


„Listy do M. 3” opowie historię kilku osób, którym w jeden magiczny dzień przydarzają się wyjątkowe chwile. Bohaterowie przekonają się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest niespodzianek.


„Liga Sprawiedliwości”

produkcja: USA
reżyseria: Zack Snyder
gatunek: Akcja, Sci-Fi

obsada:

Ben Affleck
Henry Cavill
Amy Adams
Gal Gadot
Ezra Miller
Jason Momoa
Ray Fisher
Jeremy Irons


Zainspirowany ofiarnym czynem Supermana Bruce Wayne odzyskał wiarę w ludzkość. Prosi swojego nowego sprzymierzeńca, Dianę Prince, o pomoc w pokonaniu jeszcze potężniejszego wroga. Nie tracąc czasu, Batman i Wonder Woman starają się znaleźć i przekonać do współpracy grupę metaludzi, która ma stanąć do walki z nowym zagrożeniem. Jednak mimo utworzenia jedynej w swoim rodzaju ligi superbohaterów, złożonej z Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga i Flasha, może być już za późno na uratowanie planety przed atakiem katastroficznych rozmiarów.