Zapowiedzi

„Krzysiu, gdzie jesteś?”

produkcja: USA
reżyseria: Marc Forster
gatunek: Familijny

obsada:

Ewan McGregor
Hayley Atwell
Bronte Carmichael
Mark Gatiss
Oliver Ford Davies
Ronke Adekoluejo
Adrian Scarborough
Roger Ashton-Griffiths


Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie! Gdy mały Krzyś dorósł i znalazł się na życiowym zakręcie, jego wierni towarzysze dzieciństwa – Kubuś, Prosiaczek, Kłapouchy i Tygrysek – wyruszają ze Stuwiekowego Lasu do Londynu, by przypomnieć mu magię dzieciństwa.


„Ant-Man i Osa”

produkcja: USA, Wielka Brytania
reżyseria: Peyton Reed
gatunek: Akcja, Sci-Fi

obsada:

Paul Rudd
Evangeline Lilly
Michael Peña
Walton Goggins
Bobby Cannavale
Judy Greer
T.I.
David Dastmalchian


Scott Lang (Paul Rudd), zarówno jako ojciec jak i superbohater, próbuje stawić czoła konsekwencjom swoich czynów. Podczas prób zrównoważenia życia rodzinnego z obowiązkami Ant-mana, otrzymuje pilne zadanie od doktora Hanka Pyma (Michael Douglas) i Hope van Dyne (Evangeline Lilly). Musi połączyć siły z Osą, by odkryć sekrety z ich przeszłości.


„Jak zostać czarodziejem”

produkcja: Meksyk, Wielka Brytania
reżyseria: Andrés Couturier
gatunek: Animacja, Komedia, Przygodowy


Bohaterem filmu jest nieśmiały chłopiec o złotym sercu i bujnej wyobraźni. Marzy o przygodach, ale nie wierzy, że jakaś może go tak naprawdę spotkać. Pewnego dnia, niespodziewanie odkryje przejście do innego, ekscytującego wymiaru. To, kogo tam spotka w głowie się nie mieści! Złośliwe trolle, czarnoksiężnik o wielkiej mocy, tresowane smoki, balonowe ptaki, ale też zakręcona księżniczka, której wpadnie w oko. Księżniczka bardzo wierzy w bajki, a szczególnie w jedną z nich – o księciu, który pewnego dnia pojawi się, aby uratować jej królestwo. Gdy potężny czarnoksiężnik rzuci czar na całą krainę pogrążając ludzi w smutku, Terry zostanie wybrańcem, który się z nim zmierzy. Czy chłopiec odnajdzie w sobie odwagę, by stanąć twarzą w twarz z potężnym magiem? Czy można wyczarować radość?


„Mission: Impossible – Fallout”

produkcja: USA
reżyseria: Christopher McQuarrie
gatunek: Sensacyjny

obsada:

Tom Cruise
Henry Cavill
Ving Rhames
Simon Pegg
Rebecca Ferguson
Sean Harris
Angela Bassett
Vanessa Kirby