Zapowiedzi

„Buzz Astral”

produkcja: USA
reżyseria: Angus MacLane
gatunek: Animacja / Familijny / Przygodowy

obsada:

Chris Evans
Keke Palmer
Taika Waititi
Peter Sohn
Uzo Aduba
James Brolin

 

Młody pilot testowy zostaje bohaterem w kosmosie i dzięki temu dostaje swoją własną zabawkę – Buzza.


„Elvis”

produkcja: Australia / USA
reżyseria: Baz Luhrmann
gatunek: Biograficzny / Dramat / Muzyczny

obsada:

Austin Butler
Tom Hanks
Kodi Smit-McPhee
David Wenham
Dacre Montgomery
Luke Bracey

 

Historia Elvisa Presleya (Butler) zgłębia złożoną, ponad dwudziestoletnią relację Presleya z Parkerem (Hanks), która rozpoczęła się wraz z początkiem bezprecedensowej kariery piosenkarza, na tle ewoluującego krajobrazu kulturowego i końca amerykańskiej niewinności. Kluczowym elementem opowieści jest jedna z najważniejszych i najbardziej wpływowych osób w życiu Elvisa, Priscilla Presley.


„Żywy”

produkcja: Hiszpania
reżyseria: Jorge Pareja Trigo
gatunek: Dokumentalny

 

„Żywy” to prawdziwe historie osób, które stanęły twarzą w twarz z Kimś, kogo wielu nie chce lub nie potrafi zobaczyć. Niewierzący student medycyny, dziewczyna, której chłopak zginął w wypadku, czy młody gangster przeżywają najbardziej zaskakujące i niespodziewane spotkanie.
„Żywy” to apologia praktyki adoracji Najświętszego Sakramentu, po obejrzeniu którego zapragniecie podobnego spotkania! To filmowe zaproszenie do odnowienia wiary i spotkania z żywym Bogiem obecnym w Eucharystii; spotkania, które na zawsze odmieni Wasze życie.


„Minionki”

produkcja: USA
reżyseria: Kyle Balda
gatunek: Animacja / Komedia / Przygodowy

obsada:

Steve Carell
Pierre Coffin
Taraji P. Henson
Russell Brand
RZA
Alan Arkin

 

Tego lata – w zupełnie nowej odsłonie – powróci największa animowana seria w historii oraz światowy fenomen pop kultury. W komedii „Minionki: Wejście Gru” poznamy nieopowiedzianą dotąd historię pewnego dwunastolatka, który marzy tylko o jednym – by stać się największym złoczyńcą świata.
Film łączy to, za co świat pokochał produkcje Illumiation – niezwykły, cięty humor, odniesienia do pop kultury, emocje, znakomitą muzykę oraz nieokiełznaną akcję.